Mednarodni pokal Duplek 2016

Preteklo soboto, 8.10.2016 smo se dopoldan z ekipama U-12 in U-10 udeležili mednarodnega turnirja v Dupleku. Ekipi je zastopalo devet mladih velenjskih judoistov, ki so prikazali dobre in srčne borbe.

Za naš klub so nastopili:
Vid Pustinek – 2.mesto
Nejc Šmon Jerič – 3.mesto
Rok Medved – 3.mesto
Ilan Praznik – 5.mesto
Vid Pušnik – 2.mesto
Nac Potočnik – 5.mesto
Sara Budinski – 5.mesto
Eva Ciglar – 5.mesto
Urh Mešelj – 5.mesto

V popoldanskem delu pa sta se odlično uvrstila tudi Vid Jelaš in Urh Štober . V starostni kategoriji U16 sta oba osvojila tretji mesti. Urh je zmagal tri borbe v kategoriji do 60 kg in izgubil le proti zmagovalcu iz Bosne. Vid pa je zmagal dve borbe v kategoriji do 66 kg in izgubil le proti zmagovalcu iz Avstrije.

Vsem tekmovalcem čestitamo!

Judo-logo-original-1mali menu

Posted in Tekmovanja.