Veteranski judo

Veteranski judo je vedno bolj popularen v Evropi. Dokaz za to je vedno več kvalitetnih turnirjev, ki jih prirejajo države, ki veliko pozornosti posvečajo tej zvrsti športa. Tako je bil preteklo soboto v Budimpešti na Madžarskem eden večjih veteranskih turnirjev v judu. Tega turnirja se je udeležil tudi članjJudo kluba Velenje Ivo Petrovič. Petrovič je bil pred leti zelo dober tekmovalec našega kluba, morda celo najboljši, kar jih je klub imel. Svoje znanje je dokazal tudi tokrat, ko je na Madžarskem zmagal. Premagal je vse nasprotnike in dosegel zelo lep rezultat v svoji bogati športni karieri.
Prvo mesto na Madžarskem pa je tudi zelo dober obet za evropsko veteransko prvenstvu v judu, ki bo letos junija v Pragi na Češkem.

Želimo mu dobre priprave brez poškodb.

1pict0107