Pokal Oplotnice 2014

Na mednarodnem tekmovanju v judu za pokal Oplotnice 2014 je sodelovala tudi osemčlanska ekipa Judo kluba Velenje. Na tekme je bilo preko 200 tekmovalcev v treh starostnih kategorija.

Prvo so se pomerili najmlajši tekmovalci v kategoriji U10.
Edini velenjski predstavnik se je dobro boril, tako, da je Rok Medved osvojil drugo mesto.

Pri starostni skupini U12 je drugo mesto osvojila Živa Dokl, tretji mesti pa Tjaž Medved in Sid Sarač.

Tekmovanje v kategoriji U14 je veljalo tudi za točkovanje slovenskega pokala. Izkazala se je odlična velenjska tekmovalka Tea Laznik, ki je premagala vse nasprotnice, med ostalim obe prvouvrščeni z letošnjega državnega prvenstva v tej kategoriji.

Dobro so se borili tudi Urban Kuhar, Urban Marič in David Hostič, ki so obstali le korak od medalj na petem mestu.
Rezultati:

Rok Medved, kat. do 32kg – 2. Mesto