Odličja v Murski Soboti

Na 49. Pokalu Murske Sobote, ki je bil preteklo soboto, so se velenjski mladi judoiste zopet dobro odrezali. V konkurenci preko 200 tekmovalcev iz Slovenije, Madžarske, Avstrije, Hrvaške in Romunije so predstavniki Judo kluba Velenje pokazali izvrstne borbe.

Pri mlajših dečkih sta velenjski klub zastopala Tjaž Medved in Sid Sarač. Bila sta nepremagljiva. Zabeležila sta vsak po štiri zmage in osvojila zlati medalji v konkurenci mlajših dečkov U12.

Pri starejših dečkih in deklicah U 14 se je vseh pet predstavnikov Velenja borilo za medalje. Do prvega mesta in zlate medalje se je z suverenimi zmagami prebil Miha Ciglar, srebrno medaljo je osvojila Živa Dokl. Tretji mesti v svojih kategorijah sta dosegla Urban Kuhar in Urh Štober. Blizu medalje s petim mestom je bil tudi Vid Jelaš. Ekipno je ekipa Judo kluba Velenje pri mlajših in starejših dečkih osvojila drugo mesto.