Lendava in Slovenska Bistrica

21. jan 2015

Na 46. tradicionalnem pokalnem tekmovanj v judu, ki ga prireja Judo klub Impol iz Slovenske Bistrice, v počastitev spomina na Pohorski bataljon, so se preteklo soboto zbrali najboljši slovenski judoisti, člani in kadeti.
Ker je pred vrati kadetsko državno prvenstvo, je bila udeležba kvalitetna, prav tako tudi borbe.
Tokrat je barve velenjskega judo kluba zastopala le kadetinja Hanna Štor. Ostali tekmovalci so zaradi poškodb in bolezni morali tekmovanje izpustiti.
Kljub nastopu le ene tekmovalke, se Judo klub Velenje lahko pohvali z novo zlato medaljo. Hanna Štor je v kategoriji +70 kg suvereno premagala vse svoje nasprotnice in osvojila prvo mesto.
17. pokalno tekmovanje KBV Lendava

V Lendavi sta se na močnem mednarodnem tekmovanju izkazala dva mlajša tekmovalca Judo kluba Velenje.
Pri mlajših dečkih U12 je Tjaž Medved vse nasprotnike premagal predčasno in gladko osvojil 1. mesto v kategoriji do 46 kg.
Njegov uspeh je s tretjim mestom kasneje dopolnil še Miha Ciglar pri starejših dečkih U14 v kategoriji do 66 kg.

lendavain-sb2015