Judoisti v Šiški

V ljubljanski Šiški je bil v nedeljo tradicionalni judo turnir za pokal Šiške, ki je posvečen tudi v spomin dolgoletnemu judo delavcu Slavku Božiču Paliju.

Turnirja se je udeležilo preko 300 tekmovalcev v starostnih kategorijah starejših dečkov in deklic U14 ter mlajših kadetov U16. Turnir je mel tudi mednarodni značaj saj so se ga udeležili tudi tekmovalci iz Hrvaške, Avstrije in Madžarske.

Tradicionalnih turnirjev se vedno udeležijo tudi velenjski mladi judoisti. Tokrat so dosegli nekaj zelo dobrih rezultatov. V vsaki starostni kategoriji so osvojili eno prvo mesto in še nekaj medalj za povrhu. Z odličnimi tehnikami in borbami, ki so bile vse končane pred iztekom časa, se je izkazala Veronika Mohorič.

Velenjski judoisti so v skupni razvrstitvi med 27 klubi osvojili odlično 7. mesto.