JK Velenje na Urbani gladiator 2014

Desetčlanska ekipa Judo kluba Velenje se je udeležila zanimive preizkušnje v teku in premagovanju ovir, Urbani Gladiator Celje 2014.

Tekma je bila v nedeljo 18. maja v Celju. Ekipa je skupaj tekla 10 kilometrov. Na poti jih je čakalo več kot dvajset ovir. Ovire so premagovali s skupnim sodelovanjem.
Med drugim je bilo treba dvakrat prebresti mrzlo in deročo Savinjo, plezati po skalah, nositi vreči, plaziti po blatu…20140522_urani-gladiatorji
Ekipa Judo kluba Velenje je bila najmlajša med vsemi udeleženci, ki jih je bilo preko 300.

Tekma jim je služila kot odlična fizična priprava za judo tekme. Zraven pa so spoznavali pomen skupnega sodelovanja pri premagovanju ovir.

Ekipo so sestavljali:
Aljaž Slatnar(kapetan ekipe), Nik Lemež, Tilen Vodeb, Simon Reher Zgonjanin, Veronika Mohorič, Hanna Štor, Nina Dokl, Živa Dokl, Anžej Dokl(najmlajši na tekmi), Miha Ciglar.

Čeprav tekma ni bila tekmovalnega značaja, so jo judoisti premagali med prvimi.

Posted in Dogodki, Tekmovanja.