Ekipno prvo mesto na Muti!

Danes se je 15 naših mladih judoistov izvrstno izkazalo na pokalu Mute. Dosegli smo kar nekaj stopničk, pridobili veliko novih izkušenj in se neizmerno zabavali. Ekipno pa smo si priborili tudi prvo mesto, ki smo si ga delili z domačini!

Za nami je uspešna sobota, upamo pa da bo še veliko takšnih!

Poleg medalj so pridobili veliko novih izkušenj in se zabavali.
Ekipno je bila ekipa Judo kluba Velenje prva in osvojila lep pokal. Pri osvojitvi pokala so sodelovali: Vid Pušnik, Vid Pustinek, Rok Medved, Urh Mešelj, Luka Šmon, Nejc Jerič Šmon, Nik Vasle, Max Petrak, Žan Glušič, Gašper Grčar, Sara Budinski, Kaja Štraus Filipančič, Taira Pašagić, Neža Smajlović, Eva Ciglar.

Dve kadetinji Judo kluba Velenje, Veronika Mohorič in Tea Laznik, sta se udeležile močnega evropskega pokala za kadete v čeških Teplicah. V konkurenci 800 tekmovalcev in tekmovalk iz vseh evropskih držav sta se dobro borile, vendar se zaradi močne konkurence nista uspeli prebiti v zaključne boje za medalje. Pridobile pa sta dragocene izkušnje v tekmovanju z najboljšimi kadetinjami v Evropi.

Judo-logo-original-1mali menu