Ponovno uspešen vikend

Na velikem mladinskem tekmovanju v judu, 2. pokalu Koroška open v Dravogradu je tokrat tekmovalo 160 mladincev U21 iz 40 klubov, ki so zastopali 11 držav.

Med tako močno konkurenco se je ponovno izkazala najboljša velenjska tekmovalka Veronika Mohorič. Po šest mesečni rehabilitaciji zaradi operacije, se je izkazala z odličnim nastopom in v svoji kategoriji osvojila 1. mesto. Vse svoje nasprotnice je premagala z učinkovitimi tehnikami pred iztekom časa.

Na turnirju je tekmoval tudi Urban Tepej, ki v hudi konkurenci ni prišel do boja za medalje ampak si je nabiral izkušnje za prihajajoče tekme na evropskih pokalih.

Pokal Murske sobote

Mlajši tekmovalci Judo kluba Velenje so se udeležili 52. mednarodnega tekmovanja za pokal Murske Sobote. Nastopili so v konkurenci starejših dečkov in deklic U14.

Med 200 tekmovalci iz 26 klubov so dosegli v svojih kategorijah lepe rezultate:
2. mesto Mešelj Urh
2. mesto Sara Budinski