4.Pokal Velenja v judu 🐒🥋

Celotno galerijo si lahko ogledate na Google Foto ali Flickr.com!

Judo klub Velenje je v nedeljo, 20.1.2019 organiziral že 4. Pokal Velenja za mlajše kategorije. V športni dvorani Šolskega centra Velenje se je zbralo več kot 150 mladih tekmovalcev iz 10 slovenskih klubov.

Tekmovanje je bilo namenjeno mlajšim kategorijam nadobudnih judoistov. Priložnost smo imeli videti najmlajše tekmovalce, ki še obiskujejo judo vrtec ter tekmovalce, ki se počasi uvajajo v resnejša tekmovanja v starosti do 12 let. Mnogi od njih so prvič nastopili na judo tekmovanju.

Tekmovanje je v odlični organizaciji potekalo na štirih borilnih prostorih. Za najmlajše so bila prilagojena pravila, ostali pa so se pomerili pred pravimi sodniki in po uveljavljenih pravilih judo borb. Veliko od teh tekmovalcev bo v naslednjih letih krojilo tudi vrh slovenskega juda v svojih kategorijah.

Vsi tekmovalci so bili nagrajeni z medaljami. Najboljše ekipe pa so prejele pokale 4. Pokala Velenja.

Ekipno so bili najboljši:
1. mesto: Judo klub Velenje
2. mesto: Športno društvo Judo Jaka Vojnik
3. mesto: Športno društvo Žovnek Braslovče
4. mesto: Judo klub Apolon Maribor Hoče
5. mesto: Judo klub Branik Broker Maribor

Objave o dogodku si lahko ogledate tudi na naslednjih socialnih omrežjih:
Facebook: POVEZAVA
Instagram: POVEZAVA